Ademik Becerilere Destek

Her çocuğun gelişim düzeyi birbirinden farklı olduğundan özel eğitim gereken çocuklar için çocuğunuzun yeteneklerine yönelik bireyler olarak yetiştirmek adına kurumumuza başvurabilirsiniz. Kimi çocuklar yaşıtlarına nazaran öğrenme güçlüğü çekerken kimi çocukların öğrenme becerisi yaşıtlarından çok daha üstün seviyede olabilmektedir. Çocuğunuzun diğer çocuklardan farkını fark ettiğinizde uzman ekibimizin sağlayacağı destek ile çocukların düzeyine uygun bir eğitim almaları mümkün olacaktır.

Başta okuma yazma ve matematik konuları olmak üzere yetenekli olduğu alanda çocuğun destek alması ve küçük yaşlarda kendini geliştiriyor olması gelecekte kariyerini doğru yönde ilerletmesine de yardımcı olacak. Kurumumuzda bireysel eğitim çalışmaları, çocuğa uygun hazırlanan eğitim programları ve birebir çalışma yöntemleriyle akademik becerilere her yönüyle destek verilerek akademik bir başarı göstermesi için çalışılmaktadır.

Her çocuğun öğrenme ve öğrendiğini pekiştirerek anlama becerisi aynı olmayacağından akademik becerilere destek programında bireyselleştirilmiş eğitimler çocuğun faydasına olacaktır. Okul çağındaki her yaş gurubunda çocuklara sağladığımız bireyselleştirilmiş eğitim programı akademik becerilerin desteklenerek çocuğa maksimum düzeyde fayda sağlaması amaçlanmaktadır.

Çocuklar uzman ekip kontrolünde okullarla ortak çalışma alanları yaratarak organizasyonlar ve ortak koordinasyonlarla oryantasyon programı sağlamaktadır. Gerek kurumumuz uzman ekibi gerek aile gerekse okul eğitmenleri işbirliğinde oryantasyon sağlanarak ortak bir program hazırlanmaktadır. Akademik becerilere destek programında akademik koçluk ve eğitim sürecinin yıllık veya sezonluk takibi her çocuğun ihtiyacına göre özel olarak bireyselleştirilmiş olarak düzenlenmektedir.

Geleceğe güvenle bakacakları e kendinden emin adımla ilerleyecekleri programda çocuğun akademik önde kazandığı beceri iş dünyasına atıldığında konunun uzmanı bir birey olarak faaliyet göstermesini sağlayacak. Çocukluk döneminde yaşıtlarından üstün özelliklerini ve öğrenme becerilerini fark ettiğinizde özellikle eğitim öğretim ve matematik alanında çocuğunuzu kurumumuz uzman ekibiyle destekleyebilirsiniz.

Çocuğun ihtiyacına yönelik doğru bir eğitim programı uygulanarak çocuğun yeteneklerini geliştirecek bireysel bir eğitim programında yeterlilik düzeyine bağlı olarak becerisi olduğu alanda maksimum verim alınması amaçlanmaktadır. Becerileri yönünde akademik becerilere destek alarak çocuğunuzun yeteneklerini keşfedebilir ailesi olarak onu geleceğe hazırlayabilirsiniz. Ayrıca yaşıtları ile anlaşabileceği ve öğrenme ve anlayarak anladıklarını pekiştirme konusunda da tüm aşaması muhtemel sorunlar için de destek sağlanmaktadır.